Mowa jest kluczem

Oferujemy nauczanie języków obcych (w tym angielski, hiszpański, paragwajski, niemiecki). Lektorzy mogą dojechać do Państwa domu, czy pracy. Sympatyczna atmosfera i wieloletnie doświadczenie prowadzących, to klucz do Państwa sukcesu w nauce języka obcego.Nasza szkoła jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS - największej globalnej instytucji zajmującej się certyfikowaniem umiejętności językowych.

TOEIC® Listening and Reading to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. TOEIC® mierzy kompetencje językowe na poziomach od A1 do C1, moduł Listening & Reading egzaminu skupia się na testowaniu rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego.TOEIC® składa się z 200 pytań testowych, podzielonych na dwie sekcje Listening Comprehension (100 pytań) i Reading Comprehension (100 pytań). Wynik egzaminu to liczba punktów na skali 10-990, precyzyjny raport wyników z opisem mocniejszych i słabszych stron kandydata oraz certyfikat w pięciu różnych kolorach, zależnie od wyniku.

Egzamin został przygotowany z myślą o mierzeniu poziomu wiedzy z języka angielskiego w środowisku pracy. Zaletą egzaminu jest to, że kandydat nie deklaruje poziomu znajomości języka angielskiego przed przystąpieniem do egzaminu.

To najważniejszy certyfikat językowy, który:
- został stworzony na życzenie firm i pracodawców i odpowiada na ich potrzeby weryfikacji i certyfikacji zaawansowania z języka angielskiego
- każdego roku zdaje prawie 7 000 000 kandydatów
- jest uznawany przez ponad 14 000 globalnych firm i korporacji (zobacz listę naszych Klientów w Polsce)
- skupia się na praktycznej stronie znajomości języka
- można zdać w dowolnym momencie w sesjach zamkniętych (na żądanie) lub sesjach otwartych w ośrodkach ETS w całej Polsce
- pozwala na otrzymanie wyników nawet już w 24 godziny od egzaminu, maksymalnie w 10 dni roboczych
- jest ekwiwalentem zaliczenia egzaminu z lektoratu na wielu polskich i zagranicznych uczelniach
- jest uznawany przez Służbę Cywilną w Polsce, wymagany wynik to 700 punktów
- zawsze się zdaje - kandydat otrzymuje wynik w postaci punktów na skali 10-990
- daje kandydatowi szczegółowy Raport Wyników z interpretacją wyniku punktowego
- daje kandydatowi Certyfikat, który jest cennym dodatkiem do CV
- jest narzędziem audytu językowego stosowanym przez wiodących pracodawców.

Cena egzaminu to 355 zł + 20 zł certyfikat.
Cena jest niższa od innych egzaminów na rynku (np. FCE)!

Gdy uznasz, że chcesz przystąpić do testu i zdobyć ten prestiżowy Certyfikat, zarejestrujesz się na sesję egzaminacyjną w naszym ośrodku. Po rozwiązaniu testu wyślij nam swój wynik mailowo. Możesz to zrobić z poziomu strony wyświetlającej uzyskaną przez Ciebie punktację. Tego testu nie możesz oblać, to jedna z jego wielu zalet!

Zapraszamy!

PolecaneDRON

czytajDALEJ

>>
Loty bezzałogowymi statkami powietrznymi z rejestracją obrazu.
FOTO

czytajDALEJ

Pełen montaż materiału foto - audio - video.
SKLEP

czytajDALEJ

>>
Profesjonalny sprzęt (sprzedaż i serwis).